Reklama

Młody kierowca renault rozbił się na latarni. Trafił do szpitala [FOTO]

09/07/2022 22:38

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na ulicy Sikorskiego w Łomży. Kierowca renault stracił panowanie nad samochodem i uderzył w latarnię. Z obrażeniami ciała trafił do łomżyńskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór.

Młody kierowca jadąc od strony dworca autobusowego w stronę ul. Wojska Polskiego, na łuku drogi, stracił panowanie nad autem i zjechał na pas zieleni, taranując znak drogowy. Ostatecznie swoje auto rozbił na latarni. 

W wyniku wypadku kierujący renault został odwieziony do łomżyńskiego szpitala. Jego pasażerowi nic się nie stało.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości