Reklama

Młody kierowca z naszego powiatu zderzył się z bentleyem

30/04/2022 13:07

Młody mieszkaniec powiatu łomżyńskiego na pewno nie zapomni tego dnia. Prowadzony przez niego seat uderzył w pięknego bentleya continentala gt. 25-latek został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Do zderzenia obu pojazdów doszło wczoraj w Ostrołęce. 

- Według ustaleń funkcjonariuszy kierujący seatem 25-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, skręcając w lewo z ul. Bogusławskiego w ul. 11 Listopada, wymusił pierwszeństwo na jadącym w kierunku ul. Mostowej 33-letnim kierowcy bentleya - przekazał portalowi Moja Ostrołęka kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej jednostki policji.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Zdarzenie okazało się kolizją. 

zdj. Moja Ostrołęka 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości