Młody mieszkaniec powiatu łomżyńskiego na pewno nie zapomni tego dnia. Prowadzony przez niego seat uderzył w pięknego bentleya continentala gt. 25-latek został ukarany mandatem i punktami karnymi.
Do zderzenia obu pojazdów doszło wczoraj w Ostrołęce.
- Według ustaleń funkcjonariuszy kierujący seatem 25-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, skręcając w lewo z ul. Bogusławskiego w ul. 11 Listopada, wymusił pierwszeństwo na jadącym w kierunku ul. Mostowej 33-letnim kierowcy bentleya - przekazał portalowi Moja Ostrołęka kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej jednostki policji.
Na szczęście nikomu nic się nie stało. Zdarzenie okazało się kolizją.
zdj. Moja Ostrołęka