Trójka tenisistów z działającego przy III LO w Łomży klubu UKS Return przywiozła medale z turniejów tenisa, które odbyły się w Warszawie, Olsztynie i Grodzisku Mazowieckim.
Szymon Klewicki okazał się drugi podczas Turnieju Tenis 10 w Warszawie, Aniela Galińska w trakcie Grand-Prix Warmii i Mazur Skrzatów w Olsztynie zajęła 3. miejsce, a Wiktor Kosowski z Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Kadetów w Grodzisku Mazowieckim wrócił z brązem w singlu i deblu.