Reklama

Młodzi tenisiści przywieźli medale

03/12/2019 09:15

Trójka tenisistów z działającego przy III LO w Łomży klubu UKS Return przywiozła medale z turniejów tenisa, które odbyły się w Warszawie, Olsztynie i Grodzisku Mazowieckim.

Szymon Klewicki okazał się drugi podczas Turnieju Tenis 10 w Warszawie, Aniela Galińska w trakcie Grand-Prix Warmii i Mazur Skrzatów w Olsztynie zajęła 3. miejsce, a Wiktor Kosowski z Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Kadetów w Grodzisku Mazowieckim wrócił z brązem w singlu i deblu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości