Dzisiaj. Godzina 17:30. Hala II LO w Łomży. Młodziczki Handball Łomża zmierzą się z KPR-em Białystok.
Będzie to pierwsza kolejka rozgrywek. W lidze są trzy zespołu. Oprócz naszych i KPR-u zagra UKS 50 Białystok. Dziewczęta walczą o punkty. Zajmując pierwsze lub drugie miejsce drużyna otrzyma prawo gry w 1/16 mistrzostw Polski.
Każdy kto wybiera się na mecz, będzie mógł wspomóc Marcelinkę. - Przed nami świetna okazja, by oprócz obejrzenia spotkania, wziąć udział w akcji charytatywnej. Wspólnymi siłami chcemy wspomóc potrzebującą dziewczynę oraz jej rodzinę. Przy tylu kibicach, dołożenie symbolicznej złotówki może mieć ogromne znaczenie przy tylu kibicach - mówi Aneta Kutny, trenerka łomżanek.
Marcelinka na chwilę obecną w dzień oddycha sama, zaś w nocy pomaga respirator. Jest coraz większa i wymaga codziennej rehabilitacji oraz opieki przez cały czas. Dla darczyńców przygotowane stoisko ze słodkościami.
Jeśli nie możecie być Was na miejscu, zachęcamy do wpłat na konto. Więcej informacji TUTAJ. Pamiętajcie. Pomaganie jest fajne.