Reklama

Motocykliści uszyją maseczki

24/03/2020 14:35

Ponad 4 tys. zł przeznaczył Urząd Miejski w Łomży na zakup materiału, z którego Stowarzyszenie Motocyklistów Łomżyńskich Wild Dogs uszyje około 5 tys. maseczek. Zostaną one później przekazane Szpitalowi Wojewódzkiemu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego i rozdysponowane wśród personelu oraz mieszkańców miasta. Motocykliści uszyją też maseczki ze środków własnych.

- Jako samorząd musimy podejmować kroki mające zminimalizowanie ryzyka zakażeniem koronowirusem. Maseczki są w tej chwili towarem pierwszej potrzeby i nie zastanawiając się podjąłem decyzję, że sfinansujemy zakup materiałów – przekazuje prezydent Mariusz Chrzanowski.

Ratusz podaje, że Stowarzyszenie Motocyklistów Łomżyńskich Wild Dogs zobowiązało się również, że oprócz zamówienia z Urzędu uszyje 2500 maseczek ze środków własnych.

- Jako stowarzyszenie wielokrotnie otrzymywaliśmy wsparcie ze strony miasta. W ten sposób chcemy się odwdzięczyć i solidaryzować się w tym trudnym dla nas wszystkich momencie – informuje Andrzej Kowalewski, skarbnik stowarzyszenia miłośników jednośladów.

Reklama

Źródło: UM Lomza

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości