Jedna osoba została przewieziona do szpitala po zderzeniu drogowym, które miało miejsce na alei Legionów. To motocyklista.
Informacja o zdarzeniu wpłynęła po godz. 9:00.
- Do zdarzenia doszło w Łomży na Al. Legionów- mogą być tam utrudnienia w ruchu. Kierujący motocyklem przewieziony do szpitala - przekazuje mł. asp. Piotr Milewski z KMP w Łomży.
Z ustaleń policjantów wynika, że 76-letni kierowca osobowej hondy, nie ustąpił pierwszeństwa 49-letniemu kierowcy motocykla marki harley davidson. Obaj kierowcy trzeźwi.
Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.
[AKTUALIZACJA] Zdarzenie zostalo ostatecznie zakwalifikowane jako kolizja. Oznacza to, że nikomu nic poważnego się nie stało.