Reklama

Motocyklista w szpitalu po zderzeniu na Legionów [FOTO]

14/08/2020 10:57

Jedna osoba została przewieziona do szpitala po zderzeniu drogowym, które miało miejsce na alei Legionów. To motocyklista.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła po godz. 9:00.

- Do zdarzenia doszło w Łomży na Al. Legionów- mogą być tam utrudnienia w ruchu. Kierujący motocyklem przewieziony do szpitala - przekazuje mł. asp. Piotr Milewski z KMP w Łomży.

Z ustaleń policjantów wynika, że 76-letni kierowca osobowej hondy, nie ustąpił pierwszeństwa 49-letniemu kierowcy motocykla marki harley davidson. Obaj kierowcy trzeźwi.

Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. 

[AKTUALIZACJA] Zdarzenie zostalo ostatecznie zakwalifikowane jako kolizja. Oznacza to, że nikomu nic poważnego się nie stało. 

Reklama

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości