Reklama

Motocyklista w szpitalu po "wywrotce" na DK64 [FOTO]

10/08/2021 09:44

Do zdarzenia doszło około godz. 9:00, na DK64, w rejonie zjazdu do miejscowości Zabawka. 42-letni motocyklista został zabrany do szpitala na badania

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do zdarzenia doszło zaraz po tym, gdy 42-letni kierujący motocyklem rozpoczął manewr wyprzedzania ciągnika. Kierujący maszyną rolniczą nie upewnił się, czy może bezpiecznie wyprzedzić jadącego przed nim rowerzystę i również rozpoczął taki manewr. Motocyklista, by nie zderzyć się z ciągnikiem zjechał z drogi na pobocze. 

42-latek został zabrany do szpitala na badania. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.

 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości