Reklama

Motorowerzysta w szpitalu po wypadku w Kuziach [FOTO]

18/06/2020 22:56

Mężczyzna jadący motorowerem trafił do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w Kuziach w gminie Zbójna.

Do zdarzenia doszło przed godziną 21 na drodze wojewódzkiej nr 645.

Motorowerzysta jadący w kierunku Łomży na niewielkim łuku drogi stracił panowanie nad jednośladem i uderzył w pobliską latarnię.

W wyniku wypadku mężczyzna trafił do szpitala w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości