Dzisiaj w godzinach popołudniowych doszło do potrącenia nastolatka poruszającego się hulajnogą elektryczną.
Dzisiaj po południu około godziny 15:00 doszło do potrącenia z udziałem nastolatka poruszającego się hulajnogą elektryczną.
Na miejscu pojawiła się policja oraz pogotowie. Trwają czynności, które pozwolą ustalić, czy stan chłopca wymaga hospitalizacji. Policja również na miejscu ustala kwestie tego, w jaki sposób doszło do zdarzenia.
[AKTUALIZACJA]
- Kierujący skodą wyjeżdżając z parkingu, potrącił jadącego chodnikiem 17-latka na hulajnodze. Kierujący skoda ukarany mandatem. Nikomu nic się nie stało - informuje aspirant sztabowy Karolina Wojciekian, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Łomży.