Reklama

Na crossie przez łąki. Motocyklista w szpitalu [FOTO]

19/06/2022 22:16

Przed godziną 21 policja, pogotowie ratunkowe oraz strażacy zostali powiadomieni o wypadku na motocyklu typu cross. Doszło do niego w trudno dostępnym terenie - na nadpisańskich łąkach w pobliżu miejscowości Morgowniki.

Motocyklista poruszał się po trudnym i wyboistym terenie. Z naszych  wstępnych ustaleń wynika, że amator dwóch kółek, który jechał gilerą typu cross, wyskoczył na jednej z nierówności i nieszczęśliwie upadł, doznając obrażeń nogi. 

Motocyklista został  przetransportowany przez załogę karetki pogotowia do łomżyńskiego szpitala.

 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości