Reklama

Na oszustwach w Łomży i Warszawie mieli zarobić ponad milion złotych

30/04/2025 14:04

Trójka mężczyzn oskarżona jest o oszukanie ponad 3 tysięcy osób na łączną kwotę przekraczającą milion złotych.

- Prokuratura Okręgowa w Łomży w dniu 30 kwietnia 2025 roku skierowała do Sądu Rejonowego w Łomży akt oskarżenia przeciwko mieszkańcowi Warszawy - Łukaszowi J., mieszkańcowi Radomia - Łukaszowi M. i mieszkańcowi Grodziska Mazowieckiego - Mikołajowi Maksymilianowi K., podejrzanym o dokonywanie na terenie Łomży i Warszawy oszustw na szkodę wielu osób z terenu całego kraju- powiedziała Dorota Leszczyńska, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Łomży.

Za pomocą sklepów internetowych na portalu allegro mieli oszukać 3603 osoby na łączną kwotę 1.009.405,55 złotych.

Reklama

Za oszustwo grozi im do 8 lat pozbawienia wolności. 

Podejrzani będą odpowiadać z wolnej stopy. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama