Podczas wyprzedzania kierujący lexusem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w renault. 3 osoby trafiły do szpitala.
Do zdarzenia doszło około godziny 9:00 na krajowej 8 w kierunku Warszawy na wysokości miejscowości Rutki Nowiny.
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący lexusem podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem i doszło do zdarzenia z renaul. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiła kierująca renault oraz dwójka jej pasażerów- przekazała nam mł. asp. Marta Dmochowska, Oficer prasowy KPP Zambrów.
Ruch odbywa się na bieżąco lewym pasem.