Reklama

Na S8 zderzyły się dwa samochody

18/02/2025 10:07

Podczas wyprzedzania kierujący lexusem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w renault. 3 osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 9:00 na krajowej 8 w kierunku Warszawy na wysokości miejscowości Rutki Nowiny.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący lexusem podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem i doszło do zdarzenia z renaul. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiła kierująca renault oraz dwójka jej pasażerów- przekazała nam mł. asp. Marta Dmochowska, Oficer prasowy KPP Zambrów.

Ruch odbywa się na bieżąco lewym pasem.
 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 18/02/2025 10:39
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości