Reklama

Na widok policji zjechał na pobocze. Teraz ma kłopoty

22/09/2022 13:41

Uwagę policjantów z posterunku w Wiźnie przykuł kierowca, który na ich widok zjechał na pobocze. Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia. Okazało się, że złamał zakaz prowadzenia pojazdów.

- Policjanci z posterunku w Wiźnie jadąc przez Ruś zwrócili uwagę na volkswagena, którego kierowca na ich widok zjechał na pobocze. Szybko wyszedł na jaw powód takiego zachowania. W trakcie kontroli okazało się, że 36-latek za spowodowanie kolizji posiada zakaz kierowania pojazdami - informuje oficer prasowy KMP w Łomży.

Samochód został odholowany na parking strzeżony, a kierowca odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Za złamanie zakazu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

zdj. KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości