Reklama

[NA ŻYWO] Impreza masowa o podwyższonym ryzyku. Dziś derby z Warmią!

30/04/2016 09:30

Nie można wyobrazić sobie chyba lepszego momentu na przełamanie niż mecz derbowy. Już w sobotę przed taką szansą stanie ŁKS 1926 Łomża. O godz. 14.00 na Stadionie Miejskim w Łomży zmierzymy się z Warmią Grajewo.

Jak na razie pomimo zadyszki w ostatnich spotkaniach drużyna Mateusza Miłoszewskiego wciąż zajmuje wysokie 5 miejsce z dorobkiem 49 punktów. Sezon wkracza już w decydującą fazę i każde potknięcie może się wiązać z poważnymi konsekwencjami. Rywale są już pozbawieni szans na zajęcie miejsca uprawniającego do występów w nowej III lidze. Z 26 punktami zajmują 13 pozycję w tabeli. Drużyna z Grajewa jest jednak nieprzewidywalna potrafi przegrać i wygrać z każdym rywalem w lidze. Najlepszym potwierdzeniem tej tezy jest ubiegłotygodniowe zwycięstwo z Sokołem Ostróda 2:1.

Na naszą korzyść z pewnością może działać środowa potyczka Warmii w pucharze Polski, nasi sobotni rywale po 120 minutach boju odpadli z rozgrywek w Dąbrowie Białostockiej. Jutro okaże się jak wytrzymują fizycznie takie obciążenia podopieczni grającego trenera Marcina Strzelińskiego.

Reklama

Mecz został zakwalifikowany jako impreza masowa o podwyższonym ryzyku. Każdy wybierający się na mecz, bez względu na wiek jest zobligowany do podania numeru PESEL (nie dotyczy posiadaczy karnetów).  W związku z tym Zarząd ŁKS 1926 apeluje o nabywanie biletów w przedsprzedaży lub wczesne stawienie się na Stadionie Miejskim (kasy czynne od 13). Pozwoli uniknąć to nerwów  w oczekiwaniu do wejścia na sobotni mecz. /na podstawie: lks.lomza.pl/

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości