Granica Kętrzyn, ostatni zespół w tabeli trzeciej ligi, będzie dziś gościł na stadionie przy ul. Zjazd 18. To nie tylko okazja, do umocnienia się w czołówce dla ŁKS-u 1926, ale także do znacznego poprawienia bilansu bramkowego, bo dziś zwycięstwo jest obowiązkiem łomżyńskich piłkarzy.
Jeśli do Łomży przyjeżdża ostatnia drużyna ligi, która w 10 meczach zdobyła zaledwie jeden punkt, to kibice mają prawo oczekiwać, że drużyna z piątego miejsca musi ten mecz wygrać. To jest całkowicie poza dyskusją. Dyskutować powinniśmy raczej o możliwych rozmiarach tego zwycięstwa. Wszystko to oczywiście przy pełnym szacunku do rywala i bez lekceważenia. Po prostu trzeba znać swoją wartość i pokazać ją w meczu.
Jeśli chodzi o drużynę z Kętrzyna, to za bardzo nie ma o czym pisać. Jej dotychczasowe występy w III lidze to po prostu pasmo porażek i jeden remis na własnym boisku z Wissą Szczuczyn. Spodziewamy się więc raczej dość jednostronnego spotkania, w którym ŁKS będzie przez cały mecz stroną przeważającą, a goście wrócą do domu z pokaźnym bagażem goli. Tym nie mniej dla kibiców takie spotkanie może również być atrakcyjne, bo kto nie lubi oglądać swojej drużyny w roli murowanego faworyta.
Aby dodatkowo zachęcić do przyjścia dziś na stadion, zarząd ŁKS-u postanowił rozlosować wśród obecnych na meczu pięć biletów na mecz reprezentacji U-19 pomiędzy Polską a Słowenią, który rozegrany zostanie w Łomży 10 października. Jest to więc dodatkowy powód, by spędzić sobotnie popołudnie na trybunach stadionu.
Dzisiejsze spotkanie będziemy też transmitować na żywo, zatem kibice mieszkający w nieco większej odległości od Łomży również będą mogli oglądać w akcji naszych piłkarzy. Zapraszamy na stadion i na transmisję, która rozpocznie się chwilę przed pierwszym gwizdkiem sędziego, który rozbrzmi o godz. 16.00.