Kolejny rywal z czołówki tabeli III ligi przyjedzie w niedzielę do Łomży. Tym razem piłkarze ŁKS-u 1926 zmierzą się z zespołem Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. Czeka nas zatem kolejne ciekawe spotkanie z mocnym przeciwnikiem, z którym biało-czerwoni bezpośrednio rywalizują o miejsce w lidze.
Po drużynie Sokoła Ostróda, która wyprzedzała ŁKS w tabeli o jedno miejsce, tym razem na stadion przy ul. Zjazd 18 zawita Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - trzecia obecnie ekipa III ligi, która na koncie ma 42 punkty. O cztery oczka mniej mają biało-czerwoni, którzy jednak mają też "w zapasie" zaległe spotkanie.
Jesienią, po bardzo wyrównanym spotkaniu w Nowym Mieście Lubawskim, padł remis 2:2. Bramki zdobywali Rafał Maćkowski z karnego oraz Reinaldo Melao. Warto dodać, że zawodnikami Drwęcy są obecnie dwaj byli piłkarze ŁKS-u: Kamil Stankiewicz i Mariusz Baranowski.
Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić kibicom niedzielne popołudnie, zarządł ŁKS-u we współpracy ze sponsorami, podobnie jak przed tygodniem, przygotował w przerwie atrakcje dla kibiców w postaci losowania atrakcyjnych nagród. Wśród nich znalazły się m.in. słuchawki ufundowane przez LPElektronik o wartości 199 zł, a hotel Colnus przygotuje gorącą porcję domowej grochówki.
Początek spotkania o godzinie 14.00, a kilka minut wcześniej wystartuje nasza transmisja na żywo, na którą zapraszamy tych kibiców, którzy nie będą mogli dopingować łomżyńskich piłkarzy z trybun stadionu miejskiego.