Reklama

Najlepiej w piłkę grają żołnierze. W Łomży odbył się II Turniej Służb [FOTO]

23/07/2021 10:14

6 drużyn rywalizowało wczoraj w II Turnieju Służb, który rozegrany został na Orliku przy ul. Bernatowicza. Najlepszymi piłkarzami okazali się żołnierze z 18 Pułku Logistycznego.

O puchar Komendanta Miejskiego Policji w Łomży rywalizowali: policjanci z Komendy Miejskiej w Łomży, strażacy Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, ratownicy medyczni Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży, pracownicy Urzędu Miejskiego, żołnierze z 18 Pułku Logistycznego w Łomży oraz członkowie Grupy Ratowniczej „Nadzieja” Łomża.

Najskuteczniejsi okazali się łomżyńscy żołnierze, którzy pokonali w finale pracowników Urzędu Miejskiego. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna policjantów. 

Reklama

"Statuetkę króla strzelców odebrał policjant, starszy posterunkowy Błażej Sokołowski, najlepszym bramkarzem turnieju został Adam Ozga – żołnierz 18 Pułku Logistycznego w Łomży, natomiast najlepszym zawodnikiem okazał się Marcin Bączek z Urzędu Miasta" - podsumowuje oficer prasowy KMP w Łomży.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary i medale, a na koniec wszyscy zawodnicy stanęli do wspólnego zdjęcia.

fot. KMP Łomża

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości