6 drużyn rywalizowało wczoraj w II Turnieju Służb, który rozegrany został na Orliku przy ul. Bernatowicza. Najlepszymi piłkarzami okazali się żołnierze z 18 Pułku Logistycznego.
O puchar Komendanta Miejskiego Policji w Łomży rywalizowali: policjanci z Komendy Miejskiej w Łomży, strażacy Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, ratownicy medyczni Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży, pracownicy Urzędu Miejskiego, żołnierze z 18 Pułku Logistycznego w Łomży oraz członkowie Grupy Ratowniczej „Nadzieja” Łomża.
Najskuteczniejsi okazali się łomżyńscy żołnierze, którzy pokonali w finale pracowników Urzędu Miejskiego. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna policjantów.
"Statuetkę króla strzelców odebrał policjant, starszy posterunkowy Błażej Sokołowski, najlepszym bramkarzem turnieju został Adam Ozga – żołnierz 18 Pułku Logistycznego w Łomży, natomiast najlepszym zawodnikiem okazał się Marcin Bączek z Urzędu Miasta" - podsumowuje oficer prasowy KMP w Łomży.
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary i medale, a na koniec wszyscy zawodnicy stanęli do wspólnego zdjęcia.
fot. KMP Łomża