Reklama

Najmłodsi piłkarze zagrają w turnieju Łomża Cup

05/02/2015 06:29

Już w najbliższą sobotę, 7 lutego, w hali im. Olimpijczyków Polskich przy SP 9 w Łomży, rozegrany zostanie turniej piłkarski chłopców z roczników 2006 i 2007. Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy zaprasza do kibicowania. Wstęp bezpłatny!

Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy zaprasza na halowy turniej piłki nożnej chłopców o „Łomża Cup”. Turniej odbędzie się w sobotę 7 lutego 2015 roku w hali im. Olimpijczyków Polskich przy SP 9 w Łomży, w godzinach 9.30 - 16.30.

Organizatorzy zapraszają mieszkańców Łomży do obejrzenia zmagań drużyn: Warsovia Warszawa, APN Lider Warszawa, Wigry Suwałki, Narew Ostrołęka oraz dwóch zespołów MŁKS Łomża. W turnieju udział wezmą chłopcy z roczników 2006 i 2007.

Emocje na najwyższym poziomie, gwarantowane!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama