Reklama

Narkotyki i konopie w Łomży. Podejrzany spędzi trzy miesiące w areszcie

08/09/2025 13:00

Michał P. został tymczasowo aresztowany po tym, jak w Łomży znaleziono przy nim znaczną ilość narkotyków i 12 roślin konopi. Grozi mu od roku do 10 lat więzienia.

Prokuratura Rejonowa w Łomży nadzoruje śledztwo przeciwko Michałowi P., podejrzanemu o posiadanie w dniu 2 września 2025 roku w Łomży znacznej ilości środków odurzających w postaci ziela konopi innych niż włókniste o wadze 122,35 g netto oraz substancji psychotropowej w postaci 3,98 g netto amfetaminy, a także o uprawianie 12 roślin ziela konopi innych niż włókniste.

- Sąd Rejonowy w Łomży, na posiedzeniu w dniu 4 września 2025 roku, uwzględnił wniosek prokuratora i zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy – czytamy na stronie prokuratury.

Reklama

Sprawcy grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Źródło: Prokuratura Okręgowa w Łomży
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości