Zespół ze Śniadowa liczy na dobry wynik w meczu z Dębem Dąbrowa Białostocka. KS już w sobotę o godz. 15:00 zmierzy się na boisku przeciwników.
- Mamy plan do wykonania. Jedziemy po trzy punkty. Nasz przeciwnik ro zespół złożony z młodych zawodników z Białegostoku - mówi Dariusz Narolewski.
W tabeli KS Śniadowo ma przewagę ośmiu punktów nad sobotnim rywalem. - Chcemy potwierdzić swoją siłę w starciu z sąsiadem w stawce. Liczymy, że będziemy wracać w dobrych humorach - dodaje.
Dobrą wiadomością jest powrót do gry Igora Cychola. Za kartki nie będzie mógł zabrać Daniel Kopeć. W składzie zabraknie Kamila Bargielskiego. - Poza tym wszyscy są zdrowi i gotowi do gry. Trzymajcie kciuki - kończy Narolewski.
Jedziemy po 3 punkty przeciwnik to zespół złożony z młodych zawodników z Białegostoku w składzie zabranie Daniels Kopcia pauza za kartki i Kamila Bargielskiego po przerwie wraca Igor Cychol poza tym wszyscy są zdrowi i gotowi do gry