W hali Zespół Szkół Mechanicznych odbył się XVII Turniej Piłki Halowej Sędziów o Puchar Przewodniczącego Kolegium Sędziów Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. W rywalizacji wzięło udział pięć drużyn: Białystok, Suwałki, Bielsk Podlaski, Oldboy’s i Łomża.
Turniej był niezwykle wyrównany, a emocje toczyły się do ostatniego gwizdka. Zwycięzcami zostali sędziowie z Białegostoku, ale drużyna z Łomży może pochwalić się znakomitym wynikiem - wicemistrzostwem. Reprezentacja Łomży odniosła trzy zwycięstwa i jedną porażkę, ulegając jedynie zwycięzcom turnieju.
Oldboy’s Łomża tworzyli: Sebastian Dąbrowski, Robert Dąbrowski, Adam Dąbrowski, Paweł Mackiewicz, Mateusz Racis, Aleksander Marczuk oraz wyjątkowy weteran piłki Henryk Mieczkowski.
Największą ciekawostką turnieju był właśnie Henryk Mieczkowski, który w wieku 77 lat wciąż aktywnie uczestniczy w rozgrywkach amatorskich. Jego postawa pokazuje, że pasja do piłki nożnej nie zna granic wieku i jest inspiracją dla młodszych zawodników.
fot. Podlaski ZPN