Reklama

Nasza pani trener na kursokonferencji

Aneta Kutny wykorzystuje weekend na wyjazd na kursokonferencję.

Aneta Kutny uczestniczy w szkoleniu trenerskim piłki ręcznej OSPR w Centralnym Ośrodku Sportu w Wałczu. Trenerka dziewcząt z Handballu Łomża pobiera naukę w zakresach m.in. techniki gry bramkarza, gier i zabawach rozwijających koordynację. Wszystko dzięki udziale w OSPR Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w Łomży.

W ten weekend nasze zawodniczki miały wolne. Najbliższy mecz II ligi piłkarek ręcznych zaplanowany został na najbliższą sobotę. Łomżanki zmierzą się z KPR-em Białystok. Początek boju o godz. 15:00 w hali Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży. Na inaugurację podopieczne Anety Kutny wygrały aż 41:16 na parkiecie MTS-u Giżycko.

Reklama

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 19/10/2024 18:31
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości