Reklama

Nasze panie zaczynają walkę o punkty

05/04/2024 15:33

W sobotę o godz. 17:00 pierwszy mecz w rundzie wiosennej rozegrają piłkarki Fortów Piątnica.

Nasze dziewczęta na inaugurację zagrają z przedostatnim w tabeli Ekosportem Białystok. W pierwszej rundzie piłkarki Fortów wygrały 4:2 w stolicy województwa podlaskiego. 

Po pierwszej rundzie zespół z Piątnicy plasuje się na szóste pozycji w tabeli III ligi. Forty maja na koncie cztery wygrane, remis oraz pięć przegranych.

III LIGA KOBIET
PROGRAM 12. KOLEJKI
(06.04., godz. 17:00)

Forty - Ekosport
Vulcan - Polonia
Zamłynie - FUKS Pułtusk
AKS SMS - Legia
MUKS Tom. Maz. - Diamenty
WAP Warszawa - pauza

Reklama

TABELA III LIGI KOBIET

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości