Reklama

(Nie) klasyczne domino. Skoda wylądowała na fordzie [FOTO]

15/09/2021 17:24

Do groźnie wyglądającej kolizji trzech samochodów doszło dzisiaj na Al. Legionów. Na wysokości ul. Spółdzielczej zderzyły się auta: hyundai, skoda i ford. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Wszystkie trzy samochody jechały w kierunku ronda Kościuszki. Doszło do domina, w którym najmniej szczęścia mieli kierujący skodą i fordem. Czeskie auto wylądowało bowiem na masce forda mondeo. Doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejscu pracują policjanci z wydziału ruchu drogowego łomżyńskiej policji oraz strażacy. Ruch na drodze odbywa się bez większych utrudnień.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości