Reklama

Nie tylko śnieg i lód przyczyną wypadków. Pijany rozbił się w Nagórkach [FOTO]

30/01/2021 13:55

Około godz. 13 łomżyńska policja została poinformowana o zdarzeniu drogowym w okolicach miejscowości Nagórki, w gminie Piątnica. Według pierwszych informacji kierujący pojazdem był nietrzeźwy.

Do wypadku doszło na drodze gminnej pomiędzy Czarnocinem a Nagórkami. Mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki chrysler nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Na skutek doznanych obrażeń został zabrany do szpitala.

Według pierwszych informacji kierujący pojazdem był nietrzeźwy. Obecnie na miejscu zdarzenia pracuje zarówno straż, jak i policja.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości