Około godz. 13 łomżyńska policja została poinformowana o zdarzeniu drogowym w okolicach miejscowości Nagórki, w gminie Piątnica. Według pierwszych informacji kierujący pojazdem był nietrzeźwy.
Do wypadku doszło na drodze gminnej pomiędzy Czarnocinem a Nagórkami. Mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki chrysler nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Na skutek doznanych obrażeń został zabrany do szpitala.
Według pierwszych informacji kierujący pojazdem był nietrzeźwy. Obecnie na miejscu zdarzenia pracuje zarówno straż, jak i policja.