Do groźnego zdarzenia drogowego doszło dziś przed godziną 13 na moście w Morgownikach w gminie Nowogród. Kobieta kierująca samochodem osobowym marki KIA straciła panowanie nad pojazdem po tym, jak pękła jedna z opon. Auto uderzyło w słup oświetleniowy, a następnie w barierki energochłonne.
Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał. Przez dłuższy czas ruch na moście odbywał się wahadłowo, co spowodowało utrudnienia dla kierowców. Na miejscu pracowały służby, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia oraz przywróciły normalny ruch na drodze.