Do zdarzenia doszło przed godz. 16:00 w Konarzycach. Wstępne ustalenia wskazują, że prawidłowo jadący motocyklista ratował się przed zderzeniem z samochodem osobowym. Na miejscu pracują służby.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Hyundaiem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu skręcając w lewo w kierunku Śniadowa wskutek czego kierowca motocykla honda zjechał i wywrócił się aby uniknąć zderzenia z pojazdem. Do szpitala trafiła pasażerka z motocykla - podaje Marcin Gawryluk z KWP w Białymstoku.
Kierowcy byli trzeźwi. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.
Na miejscu caly czas pracują służby.