Reklama

Konarzyce: Wymuszenie pierwszeństwa zakończone wywrotką. Pasażerka jednośladu trafiła do szpitala [FOTO]

26/06/2020 16:18

Do zdarzenia doszło przed godz. 16:00 w Konarzycach. Wstępne ustalenia wskazują, że prawidłowo jadący motocyklista ratował się przed zderzeniem z samochodem osobowym. Na miejscu pracują służby.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Hyundaiem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu skręcając w lewo w kierunku Śniadowa wskutek czego kierowca motocykla honda zjechał i wywrócił się aby uniknąć zderzenia z pojazdem. Do szpitala trafiła pasażerka z motocykla - podaje Marcin Gawryluk z KWP w Białymstoku. 

Kierowcy byli trzeźwi. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo. 

Na miejscu caly czas pracują służby. 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości