Dziś w godzinach porannych doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego, w którym udział brały dwa auta. Jeden z kierowców pojazdu trafił na badania.
O godzinie 6:56 dyżurny łomżyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie w sprawie nieustąpienia pierwszeństwa na skrzyżowaniu w miejscowości Miastkowo.
- Tuż przed godziną 7:00 dostaliśmy informację o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce w Miastkowie. Kierujący audi na skrzyżowaniu ulic Kacpra Wielocha i Rybackiej nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy Vvolvo wraz z przyczepką. Obaj kierowcy byli trzeźwi - poinformowała st. asp. Karolina Wojciekian oficer prasowy KMP Łomża.
Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.