Do groźnego wypadku doszło w Olszynach (gm. Piątnica), kiedy młody mężczyzna próbował aktywnie spędzić sobotnie popołudnie jeżdżąc na quadzie. Podczas jazdy czterokołowcem doszło do wypadku.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś w miejscowości Olszyny.
Kierujący quadem mężczyzna na prostym odcinku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i upadł na jezdnię.
Poszkodowany mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala.
Ładna pogoda sprzyja aktywności na świeżym powietrzu, w ostatni weekend na drogach pojawiło się wiele jednośladów. Natomiast na trudniejszych terenach często pojawiają się quady. Pamiętajmy, że jazda jakimkolwiek pojazdem czy to jest skuter, motocykl, quad wymaga od nas ostrożności i zdrowego rozsądku. Brawura i przecenianie swoich możliwości może być przyczyną groźnych i tragicznych wypadków. Pamiętajmy przede wszystkim, że nasze bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od nas samych.