Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, w którym uczestniczył nieletni rowerzysta. Do wypadku doszło na ulicy Piłsudskiego, na rondzie Solidarności.
Do zdarzenia doszło około godziny 18:40.
Według wstępnych ustaleń policji, 15-letni rowerzysta, jadący z dużą prędkością od strony ulicy Przykoszarowej, nie zdołał zatrzymać się przed przejściem dla pieszych i wjechał bezpośrednio przed nadjeżdżający samochód osobowy.
- Na miejscu trwają czynności w celu ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia. Rowerzysta zabrany do szpitala na badania - informuje st. asp. Karolina Wojciekian oficer prasowy KMP Łomża.