Reklama

Nieodpowiedzialne wyczyny łomżyńskich kierowców trafiły do sieci [VIDEO]

11/05/2020 09:33

Oznakowane przejście dla pieszych i linia podwójna ciągła to czasami zbyt mało, aby powstrzymać kierowcę przed manewrem wyprzedzania. Przykładem są dwa nagrania, które możemy obejrzeć za pośrednictwem kanału "Polscy Kierowcy". Oba zostały zarejestrowane w Łomży, a "bohaterami" okazali się kierujący pojazdami na łomżyńskich numerach rejestracyjnych.

Jako pierwszy w "Polskich Kierowcach" wystąpił kierujący srebrnym audi, który pokonał przeciwnym pasem ruchu dwa przejścia dla pieszych, wyprzedzając nagrywającego na skrzyżowaniu ul. Browarnej z przedłużeniem ul. Łukasińskiego.  Drugim łomżyńskim bohaterem filmu został jadący ul. Przykoszarową kierujący BMW, który dwukrotnie wykonał brawurowy manewr wyprzedzania w miejscu niedozwolonym i również pokonał dwa przejścia dla pieszych znajdując się na przeciwnym pasie ruchu. Jakby tego było mało, jadący z naprzeciwka kierowca musiał zahamować, aby nie doszło do zderzenia...

Wszystko to wydarzyło się w Łomży.  Oba nagrania zostały opublikowane za pośrednictwem kanału Polscy Kierowcy. Możemy obejrzeć je poniżej.

Reklama

Audi na ul. Browarnej - 3:03

BMW na ul. Przykoszarowej - 8:06

Artykuł ma na celu zwrócenie uwagi na szeroko rozumianą kulturę jazdy po naszych drogach i przeciwdziałanie brawurze. Warto mieć na uwadze, że niewłaściwe zachowania uczestników ruchu drogowego przyczyniają się bezpośrednio do zaistnienia wypadków drogowych.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości