Trener UKS-u 4 Łomża oraz dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży ma za sobą niesamowite dni.
Od 2 do 11 lipca przebywał na stażu przy koszykarskiej reprezentacji Polski kobiet U-16. Zgrupowanie odbyło się w Pruszkowie. - Miałem przyjemność uczestniczyć w ciekawym projekcie przy zespole złożonym z najlepszych koszykarek w naszym kraju. Staż odbywał się pod auspicjami Polskiego Związku Koszykówki i obejmował szeroki zakres zagadnień związanych z treningiem, strategią gry oraz rozwojem młodych zawodniczek - mówi Piotrowski.
Jak dodaje, odbyty staż pozwolił mu na zdobycie cennego doświadczenia w pracy z młodymi sportowcami oraz pogłębienie wiedzy na temat treningu koszykarskiego. - Miałem okazję obserwować i uczestniczyć w procesach treningowych na najwyższym poziomie, co z pewnością wpłynie na mój dalszy rozwój zawodowy jako trenera. Dzięki stażowi, zyskałem nowe umiejętności zarówno w zakresie techniki i taktyki gry, jak i w zarządzaniu zespołem oraz wsparciu mentalnym zawodniczek. Było to nieocenione doświadczenie, które pozwoli mi na lepsze przygotowanie do pracy z drużynami koszykarskimi w przyszłości - dodaje.