Reklama

Nieszczęśliwy wypadek w Łomży. Młody rowerzysta trafił do UDSK

22/09/2021 14:22

17-letni rowerzysta trafił do szpitala po zdarzeniu, do którego doszło dziś rano na ul. Bema w Łomży. Postępowanie w tej sprawie prowadzi policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 17-letni rowerzysta jechał ul. Bema, od strony Reymonta w kierunku ul. Chopina. Za nim miał poruszać się najprawdopodobniej czerwony samochód osobowy. Osoba kierująca samochodem nie zachowała jednak bezpiecznej odległości od cyklisty, zaś 17-latek, próbując uniknąć kontaktu z samochodem, odbił kierownicą w bok, przez co nieszczęśliwie wjechał w zaparkowaną przy jezdni skodę.

Uderzenie okazało się na tyle silne, że młodzieniec został przewieziony do szpitala w Łomży, skąd trafił do UDSK w Białymstoku.

Reklama

Dokładne okoliczności i szczegóły tego zdarzenia wyjaśni policja.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości