25-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego stracił panowanie nad motocyklem i wjechał do przydrożnego rowu. Okazało się, że był nietrzeźwy i nie posiada uprawnień do kierowania tego typu pojazdem.
Do groźnego zdarzenia doszło w miniony poniedziałek (28.09) w miejscowości Zabiele w gminie Rzekuń.
- 25-latek kierujący motocyklem marki Honda z powiatu łomżyńskiego stracił panowanie nad nim i wjechał do przydrożnego rowu. Okazało się, że był nietrzeźwy. Dodatkowo nie posiada uprawnień do kierowania tego typu pojazdami. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Pobrano od niego krew do badań na obecność alkoholu - informuje asp. Krzysztof Kolator z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, cytowany przez portal Moja Ostrołęka.
Reklama
fot. OSP KSRG Rzekuń