Reklama

25-letni motocyklista z naszego powiatu wylądował w rowie. Był nietrzeźwy

30/09/2020 13:06

25-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego stracił panowanie nad motocyklem i wjechał do przydrożnego rowu. Okazało się, że był nietrzeźwy i nie posiada uprawnień do kierowania tego typu pojazdem.

Do groźnego zdarzenia doszło w miniony poniedziałek (28.09) w miejscowości Zabiele w gminie Rzekuń. 

- 25-latek kierujący motocyklem marki Honda z powiatu łomżyńskiego stracił panowanie nad nim i wjechał do przydrożnego rowu. Okazało się, że był nietrzeźwy. Dodatkowo nie posiada uprawnień do kierowania tego typu pojazdami. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Pobrano od niego krew do badań na obecność alkoholu - informuje asp. Krzysztof Kolator z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, cytowany przez portal Moja Ostrołęka.

Reklama

 

fot. OSP KSRG Rzekuń

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości