Reklama

Nietypowa kraksa na Zawadzkiej. Mercedes zawisł na słupku [FOTO]

02/03/2023 14:10

Osobowy mercedes zawisł na słupku przy ul. Zawadzkiej w Łomży. Auto musieli zdjąć strażacy.

Z pierwszych informacji wynika, że kierująca mercedesem wyjeżdżała z ul. Księżnej Anny. Korzystając z "zielonej strzałki" skręciła w prawo w ul. Zawadzką. W tym czasie na Zawadzkiej miał zawracać kierowca innego auta. Chcąc uniknąć zderzenia kierująca „uciekła” na pobocze, a jej auto zatrzymało się na słupku i znaku.

Dokładne przyczyny i okoliczności kraksy wyjaśnia obecna na miejscu policja. Strażacy zdjęli samochód ze słupka używając specjalnej poduszki.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości