Reklama

Niwkowo: Opel wylądował na słupie energetycznym [FOTO]

28/12/2023 17:09

We wsi Niwkowo w gminie Wizna doszło do nietypowego zdarzenia. Kierująca samochodem marki opel nieoczekiwanie uderzyła w słup energetyczny. Na szczęście kobiecie udało się wyjść z tego bez szwanku.

Do zdarzenia doszło dziś przed godziną 16 w środku wsi, przyciągając uwagę mieszkańców.

Opel poruszający się od strony Wizny, z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny. Siła uderzenia była na tyle duża, że samochód utknął na konstrukcji.

Na miejscu szybko pojawiły się służby ratownicze. Z uwagi na uszkodzenie słupa, konieczne było wezwanie pogotowia energetycznego, które zajęło się przywróceniem prawidłowego działania infrastruktury.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości