We wsi Niwkowo w gminie Wizna doszło do nietypowego zdarzenia. Kierująca samochodem marki opel nieoczekiwanie uderzyła w słup energetyczny. Na szczęście kobiecie udało się wyjść z tego bez szwanku.
Do zdarzenia doszło dziś przed godziną 16 w środku wsi, przyciągając uwagę mieszkańców.
Opel poruszający się od strony Wizny, z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny. Siła uderzenia była na tyle duża, że samochód utknął na konstrukcji.
Na miejscu szybko pojawiły się służby ratownicze. Z uwagi na uszkodzenie słupa, konieczne było wezwanie pogotowia energetycznego, które zajęło się przywróceniem prawidłowego działania infrastruktury.