Reklama

Nocą w Łomży z parkingów zniknęły dwa SUV-y

01/01/2026 17:55

Mieszkańcy łomzyńskiego osiedla rozpoczęli środowy poranek od fatalnych wiadomości. W nocy z wtorku na środę (z 30 na 31 grudnia) z miejskich parkingów skradziono dwa samochody osobowe. Łupem złodziei padły popularne modele typu SUV.

Do obu zdarzeń doszło pod osłoną nocy. Sprawcy wykazali się dużą zuchwałością, uderzając w miejsca gęsto zabudowane, gdzie auta parkowane są bezpośrednio pod oknami bloków.

Z policyjnych ustaleń wynika, że złodzieje upatrzyli sobie konkretne marki. Z parkingów zniknęły:

  • KIA Sportage (rocznik 2019) – skradziona z parkingu przy ul. Kasztelańskiej.
  • Hyundai Tucson (rocznik 2015) – skradziony z parkingu przy ul. Księżnej Anny.

Informacje o kradzieżach oficjalnie potwierdziła łomżyńska policja. Funkcjonariusze od rana prowadzili czynności zmierzające do ustalenia sprawców oraz odzyskania mienia.

— Potwierdzam, że w nocy z wtorku na środę na terenie Łomży doszło do kradzieży dwóch pojazdów: marki Kia z ulicy Kasztelańskiej oraz Hyundai z ulicy Księżnej Anny — informuje podkomisarz Karolina Wojciekian, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości