Dwa pojazdy uczestniczyły w zdarzeniu do którego doszło po godz. 22:00 tuż przy galerii Veneda. Najprawdopodobniej kierujący renault wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.
W zdarzeniu udział brały pojazdy renault grand kangoo i chevrolet malibu, które po zderzeniu znalazły się na środku skrzyżowania.
Według wstępnych ustaleń policji, kierowca renault jadąc ul. Zawadzką od ul. Sikorskiego, najprawdopodobniej wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, po czym zderzył się ze skręcającym w kierunku podziemnego parkingu chevroletem. Renault kierował 27-latek z gminy Piątnica.
Z uwagi na nocną porę nie było utrudnień w ruchu. Nikt nie odniósł też obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu pojawiła się też straż pożarna.
