Srodze pijany kierowca mercedesa został zatrzymany przez policję, po tym jak prowadzony przez niego mercedes wjechał do przydrożnego rowu.
Do zdarzenia doszło dziś tuż po północy.
Kierowca mercedesa na podłomżyńskich numerach rejestracyjnych, jadąc drogą krajową nr 64 w Elżbiecinie, zjechał do przydrożnego rowu. Był mocno pijany. Ostatecznie został umieszczony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, gdzie pod opieką policjantów spędził dzisiejszą noc.
