Reklama

Nocna przejażdżka zakończona na betonowym ogrodzeniu [FOTO]

23/04/2020 01:01

Młody kierowca przy wjeździe do miejscowości Sambory stracił panowanie nad autem, jego volvo wylądowało na płocie. Prawdopodobnie towarzysząca kierowcy młoda dziewczyna podróżowała bez zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Do groźnego zdarzenia doszło przed północą w miejscowości Sambory w gminie Wizna.

Młody kierowca przy wjeździe do miejscowości do strony Wizny stracił panowanie nad autem. Auto ostatecznie staranowało betonowe ogrodzenie. Prawdopodobnie towarzysząca kierowcy młoda dziewczyna podróżowała bez zapiętych pasów bezpieczeństwa i to jej na miejscu zdarzenia załoga karetki pogotowia udzielała pomocy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości