Dziś około godz. 3:00 doszło do bardzo groźnego zderzenia czołowego dwóch aut w Jeziorku. Jeden z kierowców był pod wyraźnym wpływem alkoholu. Na miejscu interweniowała policja, straż i zespół ratownictwa medycznego.
Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj w nocy około godziny 3:00 w Jeziorku. Na miejsce zadysponowano policję, straż oraz zespół ratownictwa medycznego.
Po dotarciu na miejscu wypadku okazało się, że kierowca poruszający się skodą octavią z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, przez co zderzył się czołowo z nadjeżdżającym Audi. Obaj kierowcy samodzielnie opuścili swoje pojazdy przed przyjazdem służb.
Po wstępnych ustaleniach okazało się natomiast, iż 30-letni mieszkaniec gminy Radziłów, kierujący skodą był pod wpływem alkoholu, a badanie alkomatem wykazało prawie 2,5 promila. Wstępnie żaden z mężczyzn nie został poszkodowany, jednak po pewnym czasie 30-latek, który spowodował wypadek, zaczął skarżyć się na złe samopoczucie. Wówczas została wezwana karetka.