Reklama

Nocny wypadek. 3 osoby trafiły do szpitala

31/12/2022 10:40

3 z 5 osób zostały zabrane do szpitala po wypadku, do jakiego doszło w gminie Miastkowo. Młodzi ludzie jechali w nocy. W pewnym momencie uderzyli w drzewo.

W nocy z piątku (30.12) na sobotę (31.12), przed godz. 3:00, doszło do wypadku z udziałem 5 młodych osób. Zdarzenie miało miejsce na DK61 na wysokości miejscowości Sulki w gminie Miastkowo. 

Samochód zjechał ze swojego pasa ruchu i uderzył w drzewo. 

3 osoby zostały zabrane do szpitala. 

Na miejscu poza policją i pogotowiem były 3 zastępy straży pożarnej. 

Fot. ilustracyjne

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości