3 z 5 osób zostały zabrane do szpitala po wypadku, do jakiego doszło w gminie Miastkowo. Młodzi ludzie jechali w nocy. W pewnym momencie uderzyli w drzewo.
W nocy z piątku (30.12) na sobotę (31.12), przed godz. 3:00, doszło do wypadku z udziałem 5 młodych osób. Zdarzenie miało miejsce na DK61 na wysokości miejscowości Sulki w gminie Miastkowo.
Samochód zjechał ze swojego pasa ruchu i uderzył w drzewo.
3 osoby zostały zabrane do szpitala.
Na miejscu poza policją i pogotowiem były 3 zastępy straży pożarnej.
Fot. ilustracyjne