Na drodze krajowej nr 66 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wypadku ucierpiały trzy osoby.
Jak informuje portal zambrow.org, zdarzenie miało miejsce wczoraj (26/07) około godziny 21:15 na DK 66 (w okolicy miejscowości Nagórki-Jabłoń). W wyniku zderzenia dwóch aut osobowych, trzy osoby zostały ranne.
Jedna z osób poszkodowanych była zakleszczona w aucie, dlatego niezbędne było użycie przez strażaków narzędzi hydraulicznych.
Ranni zostali przetransportowani do szpitala.
Przez kilka godzin ruch na tym odcinku drogi był zablokowany. Jak informuje OSP w Zbrzeźnicy, droga była przejezdna dopiero od godziny 00:25.
źródło: zambrow.org/ OSP w Zbrzeźnicy
zdj. główne: OSP w Zbrzeźnicy