Reklama

Nocny wypadek na DK 66. Trzy osoby przetransportowano do szpitala

27/07/2023 08:09

Na drodze krajowej nr 66 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wypadku ucierpiały trzy osoby.

Jak informuje portal zambrow.org, zdarzenie miało miejsce wczoraj (26/07) około godziny 21:15 na DK 66 (w okolicy miejscowości Nagórki-Jabłoń). W wyniku zderzenia dwóch aut osobowych, trzy osoby zostały ranne.

 

Jedna z osób poszkodowanych była zakleszczona w aucie, dlatego niezbędne było użycie przez strażaków narzędzi hydraulicznych. 

Ranni zostali przetransportowani do szpitala. 

Przez kilka godzin ruch na tym odcinku drogi był zablokowany. Jak informuje OSP w Zbrzeźnicy, droga była przejezdna dopiero od godziny 00:25. 
 

Reklama

 

źródło: zambrow.org/ OSP w Zbrzeźnicy
zdj. główne: OSP w Zbrzeźnicy

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości