Reklama

Norweski motocyklista uderzył w elkę w Łomży. Trafił do szpitala [FOTO]

09/06/2024 13:54

Dziś przed godziną 13:00, na ulicy Zjazd doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym nauki jazdy. Obywatel Norwegii, jadący motocyklem, został poszkodowany i trafił do łomżyńskiego szpitala.

Według relacji świadków, motocyklista, jadąc od Łomży w stronę Piątnicy, wyprzedzał stojące w korku samochody, gdy nagle uderzył w bok skręcającego na plac WORD-u auta nauki jazdy marki kia. Na skutek zderzenia, motocyklista upadł na jezdnię. Starszy mężczyzna, obywatel Norwegii, został poszkodowany i trafił do łomżyńskiego szpitala.

Ruch na ulicy Zjazd odbywa się wahadłowo, co powoduje dodatkowe utrudnienia dla kierowców. Policja bada szczegóły i okoliczności wypadku.

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/06/2024 13:57
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości