Dziś przed godziną 13:00, na ulicy Zjazd doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym nauki jazdy. Obywatel Norwegii, jadący motocyklem, został poszkodowany i trafił do łomżyńskiego szpitala.
Według relacji świadków, motocyklista, jadąc od Łomży w stronę Piątnicy, wyprzedzał stojące w korku samochody, gdy nagle uderzył w bok skręcającego na plac WORD-u auta nauki jazdy marki kia. Na skutek zderzenia, motocyklista upadł na jezdnię. Starszy mężczyzna, obywatel Norwegii, został poszkodowany i trafił do łomżyńskiego szpitala.
Ruch na ulicy Zjazd odbywa się wahadłowo, co powoduje dodatkowe utrudnienia dla kierowców. Policja bada szczegóły i okoliczności wypadku.