Reklama

Nowi instruktorzy kulturystyki w Łomży [VIDEO i FOTO]

14/03/2016 17:39

10 nowych instruktorów kulturystyki szkoli się na kursie zorganizowanym w siłowni PRO-Fitness. Kurs poprowadzi nie byle kto, bo prawdziwa legenda polskiej kulturystyki, Waldemar Nol. Zadowoleni uczestnicy zasilą szeregi instruktorów, dzięki czemu ich dostępność w Łomży znacznie wzrośnie.

Kurs prowadzony przez Waldemara Nola odbywa się w wymarzonych warunkach nowoczesnej i świetnie wyposażonej siłowni PRO-Fitness. Zorganizowany został przez Polską Akademię Kształcenia Kadr. Jest to pierwszy taki kurs w naszym mieście. Do udziału zgłosiło się 10 osób.

- Mamy 10 kursantów na pierwszym kursie. Bardzo mili, sympatyczni, w lot pojmujący ludzie - chwali swoich podopiecznych Waldemar Nol.

Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu jego uczestnicy otrzymają certyfikaty instruktorów kulturystyki, które będą ich upoważniały do samodzielnej pracy z młodymi adeptami kulturystyki.

Reklama

- Dużo się nauczyłem odnośnie techniki, wykonywania poprawnie ćwiczeń. Pan Waldek tutaj jest wielkim autorytetem. Dowiedziałem się też wielu nowych rzeczy na temat suplementacji. Myślę, że podniosłem swoją wiedzę na temat kulturystyki - przyznaje Sebastian Dymko, uczestnik kursu.

Jeśli przyszli instruktorzy kulturystyki zaczerpną choć niewielką część ogromnej wiedzu, jaką dysponuje Waldemar Nol, to można byc pewnym, że będą dobrze wykonywać swoją pracę. Nol bowiem od czterdziestu pięciu lat trenuje kulturystykę. Był dziewięciokrotnym medalistą mistrzostw Polski, w tym trzykrotnym mistrzem w kategorii ciężkiej powyżej 90 kg. Wielokrotny reprezentant kraju w mistrzostwach świata i Europy. Zdobywca tytułu mistrza świata (2004) i Europy w kategorii masters (2005 i 2007).

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości