Reklama

Nowogród: IV Samorządowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej [FOTO]

11/03/2019 12:16

Gmina Wizna wygrała IV Samorządowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej, który odbył się w sobotę w Nowogrodzie. W rozgrywkach wzięły udział drużyny z gmin: Śniadowo, Miastkowo, Wizna, Zbójna, Jedwabne i Nowogród. Pojawił się także zespół ze Starostwa Powiatowego w Łomży.

Dziesięciominutowe mecze rozgrywane były pod okiem sędziów z PZPN w widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół Samorządowych w Nowogrodzie. Dbający o opiekę medyczną ratownicy z Grupy "Nadzieja" musieli niestety interweniować, ale na szczęście nie były to groźne zdarzenia.

Zwycięzcą IV Samorządowego Turnieju Halowego w Piłce Nożnej została drużyna gminy Wizna, która po zaciętej grze i rzutach karnych pokonała 4:3 zespół ze Zbójnej. Trzecie miejsce przypadło piłkarzom z Miastkowa. Wygrali oni swoje spotkanie z gminą Jedwabne 3:0.

Reklama

Wszyscy zawodnicy biorący udział w turnieju otrzymali pamiątkowe medale, a drużyny puchary. Gratulacje uczestnikom złożyli: Lech Marek Szabłowski - starosta łomżyński, Kazimierz Górski - wójt gminy Miastkowo, Mariusz Soliwoda - wójt gminy Wizna oraz gospodarz turnieju Grzegorz Palka - Burmistrz Nowogrodu.

fot. UM Nowogród 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości