Reklama

Nowy zawodnik w Łomżyńskim Klubie Sportowym

23/08/2021 07:58

ŁKS 1926 Łomża pochwalił się ostatnim transferem w letnim okienku. Do drużyny biało-czerwonych dołączył 25-letni napastnik z Jamajki.

"Xahne Reid może występować zarówno na lewej, jak też prawej stronie boiska oraz jako środkowy napastnik. Xahne jest już w naszym klubie od miesiąca pokazując się zarówno w treningu, jak też w grach sparingowych z bardzo dobrej strony. Niestety względy proceduralne sprawiły, że będzie mógł zadebiutować w ŁKS-ie dopiero w 3. kolejce rozgrywek" - czytamy w komunikacie.

ŁKS dodaje, że Xahne reprezentował w swoim kraju klub Vere United FC grający w najwyższej klasie rozgrywkowej Jamajki. Do Łomży przybył ze Stanów Zjednoczonych gdzie w rozgrywkach uniwersyteckich występował w drużynie z Kentucky.

Reklama

"25-latek od początku bardzo dobrze wkomponował się w drużynę i znalazł z naszymi zawodnikami wspólny język. Xahne w związku z polską wymową swojego imienia otrzymał też od „szatni” polskie imię – Zenek."

W transferze Xahne do ŁKS-u pomagał Jerzy Karwowski - pochodzący z Łomży przedsiębiorca mieszkający za Oceanem.

zdj.  ŁKS 1926 Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości