Reklama

O krok od tragedii w Łysych [FOTO]

21/09/2021 10:57

​​​​​​​O sporym szczęściu może mówić 18-letni kierowca bmw, który dziś rano wbił się w tył naczepy ciężarówki. Chociaż auto zostało zniszczone, to młody kierujący nie odniósł żadnych poważnych obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło dziś rano w Łysych (pow. ostrołęcki). Ze zgłoszenia wynikało, że bmw wbiło się w tył pojazdu ciężarowego.

- Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy 18 – letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego jadąc Bmw na prostym odcinku nie zachował bezpiecznego odstępu od jadącego przed nim ciężarowego Dafa, którym kierował 58 – letni także mieszkaniec naszego powiatu. W wyniku zdarzenia przód ‘’terenówki” prawie do połowy został zmiażdżony dostając się pod tył pojazdu Daf – informuje kom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.

Reklama

Kierowca Bmw został przebadany przez przybyłą na miejsce załogę karetki pogotowia. Jak się okazało, nie doznał poważnych obrażeń ciała. Był trzeźwy. Na szczęście na przednim siedzeniu nie było pasażera.

Młody kierowca został ukarany wysokim mandatem, a do jego konta kierowcy zostało dopisanych 6 punktów karnych.

fot. KMP w Ostrołęce

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości