Tłumacząc na język polski: Dzięki za wszystko Reinaldo. Przez osiem i pół sezonu występował w ŁKS-ie Łomża. Reinaldo Melão do Nascimento został oficjalnie pożegnany.
35-letni wychowanek Botafoto Rio de Janeiro trafił do biało-czerwonych przed sezonem 2015/2016 ze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Od tamtej pory reprezentował barwy ŁKS-u. Przeżywał spadki, jak również awanse.
W przerwie meczu łomżan z Pogonią Grodzisk Mazowiecki pożegnano zawodnika o statusie żywej legendy ŁKS-u. Za każdy mecz, pomoc klubowi podziękował prezydent miasta Mariusz Chrzanowski wraz z synem oraz przedstawiciele zarządu ekipy: prezes Tomasz Bałdyga oraz wiceprezes Adrian Gołaszewski.
Obrigado por tudo Reinaldo!
fot. Gosiewski Fotografia