Reklama

Obrigado por tudo Reinaldo [FOTO]

06/03/2024 13:26

Tłumacząc na język polski: Dzięki za wszystko Reinaldo. Przez osiem i pół sezonu występował w ŁKS-ie Łomża. Reinaldo Melão do Nascimento został oficjalnie pożegnany.

35-letni wychowanek Botafoto Rio de Janeiro trafił do biało-czerwonych przed sezonem 2015/2016 ze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Od tamtej pory reprezentował barwy ŁKS-u. Przeżywał spadki, jak również awanse. 

W przerwie meczu łomżan z Pogonią Grodzisk Mazowiecki pożegnano zawodnika o statusie żywej legendy ŁKS-u. Za każdy mecz, pomoc klubowi podziękował prezydent miasta Mariusz Chrzanowski wraz z synem oraz przedstawiciele zarządu ekipy: prezes Tomasz Bałdyga oraz wiceprezes Adrian Gołaszewski.

Obrigado por tudo Reinaldo!

Reklama

fot. Gosiewski Fotografia

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 06/03/2024 14:45
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości