Reklama

Obwodnica Konarzyc: Bus z 8 osobami wpadł do rowu [FOTO]

06/11/2022 09:26

Dziś nad ranem na obwodnicy Konarzyc doszło go groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Bus z 8 osobami zjechał do przydrożnego rowu.

Do zdarzenia doszło po godzinie 4 rano.

- Z ustaleń policjantów wynika, że bus z 8 osobami, na łuku drogi, zjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście nikomu nic się nie stało - przekazuje mł. asp. Elżbieta Zaborowska w KWP Białystok.

fot. OSP Konarzyce

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości