Dziś nad ranem na obwodnicy Konarzyc doszło go groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Bus z 8 osobami zjechał do przydrożnego rowu.
Do zdarzenia doszło po godzinie 4 rano.
- Z ustaleń policjantów wynika, że bus z 8 osobami, na łuku drogi, zjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście nikomu nic się nie stało - przekazuje mł. asp. Elżbieta Zaborowska w KWP Białystok.
fot. OSP Konarzyce